Skip to main content

NASZ PERSONEL

Dział administracji
Kurcz Maria Dyrektor
Hajdukiewicz Dariusz Dr n. lek. Zastępca Dyrektora ds. medycznych
Radca prawny
Jasińska Dominika Inspektor Ochrony Danych Osobowych /Archiwista
Zawada Malwina Specjalista ds. promocji zdrowia
Dział administracyjno – gospodarczy
Jankowska Monika Kierownik Administracyjno-Gospodarczy Główny specjalista ds. zamówień - publicznych
Korpysz Monika Sekretarka
Zygadło Zbigniew Pracownik gospodarczy
Ligocka Renata Pracownik gospodarczy
Żeleźnik Katarzyna Pracownik gospodarczy
Dział księgowości i rozliczeń z NFZ
Pajek Renata Główna księgowa
Szymczak Beata Główny specjalista ds. kadr i ksiegowości
Kabala Paulina Starszy księgowy
Sokół Marta Starszy statystyk medyczny
Ewelina Skoczek Statystyk medyczny
Dział rejestracji
Jagiełło Honorata Kierownika Rejestracji
Ciesielska Katarzyna Rejestratorka medyczna
Dębowska Angelika Rejestratorka medyczna
Karczmarska Monika Rejestratorka medyczna
Lewińska - Bratuś Ewa Rejestratorka medyczna
Podolak Justyna Rejestratorka medyczna
Wajszczuk Sylwia Rejestratorka medyczna
Oliwia Lech Rejestratorka medyczna
Paulina Grzeszczak Rejestratorka medyczna
Emilia Popis Rejestratorka medyczna
Poradnia POZ
Suwała Andrzej Lekarz POZ
Suwała Agnieszka Lekarz POZ
Suwała Zuzanna Lekarz POZ
Golik Aleksandra Lekarz POZ
Wiechetek Zuzanna Lekarz POZ
Głodek Bożena Specjalista chorób wewnętrznych
Jakubowska - Lipiec Magdalena Specjalista medycyny rodzinnej
Maria Urbanek Specjalista medycyny rodzinnej
Katarzyna Nowińska Dziadel Lekarz POZ
Ścięgosz Urszula Specjalista medycyny rodzinnej i chorób wewnętrznych
Kocielińska - Kłos Małgorzata Specjalista pediatrii
Sedig Renata Specjalista pediatrii
Magdalena Parchimowicz-Skwara Lekarz POZ
Bartłomiej Marcinkiewicz Lekarz POZ
Magdalena Kurenko Deptuch Lekarz POZ
Konrad Hozyasz Prof. n. med.
Kreid Joanna Specjalista pediatrii i chorób płuc
Pielęgniarki i Położne
Siwek Elżbieta Przełożona pielęgniarek i położnych
Dziwota Adriana Starsza Pielęgniarka
Łaszczewska Elżbieta Starsza Pielęgniarka
Pruszyńska Wanda Starsza Pielęgniarka
Raszka Elżbieta Starsza Pielęgniarka
Sosik Barbara Starsza Pielęgniarka
Spocińska Jolanta Starsza Pielęgniarka
Jaworska Urszula Starsza Pielęgniarka
Tarkowska Katarzyna Starsza Pielęgniarka
Małgorzata Siemakowska Starsza Pielęgniarka
Balińska Dominika Starsza Pielęgniarka
Biedrzycka Danuta Starsza Położna
Katarzyna Żywek Starsza Pielęgniarka
Agnieszka Kowalczyk Starsza Pielęgniarka
Iwona Sural Starsza Pielęgniarka
Monika Barańska Starsza Pielęgniarka
Skolmowska Jadwiga Starsza Pielęgniarka
Smokowska Jolanta Starsza Położna
Gabinety Szkolne
Joniak - Guziewska Katarzyna Specjalista stomatologii dziecięcej
Śmierzyńska - Kwas Anna Pielęgniarka
Błażejczyk Laura Pielęgniarka
Skolmowska Jadwiga Starsza Pielęgniarka
Monika Barańska Starsza Pielęgniarka
Poradnia medycyny pracy
Suwała Agnieszka Specjalista medycyny pracy
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Łabanowska Anna Specjalista położnictwa i ginekologii
Mielnik Paweł Specjalista położnictwa i ginekologii
Wojciechowski Tadeusz Specjalista położnictwa i ginekologii
Poradnia dermatologiczna
Kryczka Agnieszka Specjalista dermatologii i wenerologii
Makarewicz Marek Specjalista dermatologii i wenerologii
Poradnia kardiologiczna
Henzel Jan Dr n. med. specjalista kardiologii
Maciorowska Małgorzata Specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii
Marek Wawrzacz lekarz
Ewa Czaczkowska Specjalista kardiologii
Poradnia okulistyczna
Chojnowski Piotr Okulista
Czerniakowska - Wróbel Joanna Okulista
Poradnia otolaryngologiczna
Kasperek - Walewska Katarzyna Specjalista otolaryngologii
Kłos Jacek Specjalista otolaryngologii
Poradnia reumatologiczna
Gryka - Marton Małgorzata Specjalista reumatologii
Klewek - Jaworska Ewa Specjalista reumatologii i chorób wewnętrznych
Pękała Agata Specjalista reumatologii
Poradnia stomatologiczna
Krzemińska Monika Asystentka stomatologiczna
Rzeszotek Joanna Asystentka stomatologiczna
Kowalska Joanna Asystentka stomatologiczna
Łuczak Katarzyna Dentysta
Pawłowski Marcin Dentysta
Byrska Barbara Dentysta
Musiał Emilia Dentysta
Poradnia urologiczna
Domel Tomasz Dr n. med. specjalista urologii
Malewski Wojciech Specjalista urologii
Andrzej Tokarczyk Lekarz
Pracownia USG
Alicja Wujec Radiolog
Anna Matevosyan Grodzka Radiolog
Zuzanna Wiechetek Radiolog
Poradnia Geriatryczna
Magdalena Parchimowicz Skwara Lek. geriatra
Poradnia Logopedyczna
Agnieszka Krupa Logopeda
Dietetyk
Małgorzata Prochowska Dietetyk
Skip to content