Skip to main content

NASZ PERSONEL

Dział administracji
Kurcz Maria Dyrektor
Suwała Andrzej Zastępca dyrektor ds. medycznych
Grzybowska - Dworzecka Katarzyna Radca prawny
Zawada Malwina Specjalista ds. promocji zdrowia
Wójcik Karolina Inspektor ochrony danych osobowych
Dział administracyjno – gospodarczy
Jankowska Monika Kierownik Administracyjno-Gospodarczy Główny specjalista ds. zamówień - publicznych
Korpysz Monika Sekretarka
Zygadło Zbigniew Pracownik gospodarczy
Ligocka Renata Pracownik gospodarczy
Żeleźnik Katarzyna Pracownik gospodarczy
Dział księgowości i rozliczeń z NFZ
Pajek Renata Główna księgowa
Szymczak Beata Główny specjalista ds. kadr i ksiegowości
Kabala Paulina Księgowa
Sokół Marta Statystyk medyczny
Dział rejestracji
Popiel Monika Kierownik rejestracji
Ciesielska Katarzyna Rejestratorka medyczna
Dębowska Angelika Rejestratorka medyczna
Jagiełło Honorata Rejestratorka medyczna
Karczmarska Monika Rejestratorka medyczna
Lewińska - Bratuś Ewa Rejestratorka medyczna
Podolak Justyna Rejestratorka medyczna
Mariia Kovtun Rejestratorka medyczna
Wajszczuk Sylwia Rejestratorka medyczna
Poradnia POZ
Suwała Andrzej Dr n. med. specjalista medycyny rodzinnej
Golik Aleksandra Lekarz POZ
Wiechetek Zuzanna Lekarz POZ
Kurzela Natalia Lekarz POZ
Anna Świętochowska Lekarz POZ
Głodek Bożena Specjalista chorób wewnętrznych
Najechalska Elżbieta Specjalista chorób wewnętrznych i medycy rodzinnej
Jakubowska - Lipiec Magdalena Specjalista medycyny rodzinnej
Maria Urbanek Specjalista medycyny rodzinnej
Ścięgosz Urszula Specjalista medycyny rodzinnej i chorób wewnętrznych
Ossolińska Magdalena Specjalista pediatrii i chorób płuc dzieci
Kocielińska - Kłos Małgorzata Specjalista pediatrii
Sedig Renata Specjalista pediatrii
Kreid Joanna Specjalista pediatrii i chorób płuc
Pielęgniarki i Położne
Siwek Elżbieta Przełożona pielęgniarek i położnych
Dziwota Adriana Pielęgniarka
Kuźmiszyn Joanna Pielęgniarka
Lech Ewelina Pielęgniarka
Łaszczewska Elżbieta Pielęgniarka
Pruszyńska Wanda Pielęgniarka
Raszka Elżbieta Pielęgniarka
Sosik Barbara Pielęgniarka
Spocińska Jolanta Pielęgniarka
Jaworska Urszula Pielęgniarka
Tarkowska Katarzyna Pielęgniarka
Balińska Dominika Pielęgniarka
Biedrzycka Danuta Starsza położna
Smokowska Jolanta Starsza położna
Gabinety Szkolne
Joniak - Guziewska Katarzyna Specjalista stomatologii dziecięcej
Śmierzyńska - Kwas Anna Pielęgniarka
Maria Komorniczak Pielęgniarka
Błażejczyk Laura Pielęgniarka
Mackiewicz Stanisława Pielęgniarka
Poradnia medycyny pracy
Suwała Agnieszka Specjalista medycyny pracy
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Łabanowska Anna Specjalista położnictwa i ginekologii
Mielnik Paweł Specjalista położnictwa i ginekologii
Wojciechowski Tadeusz Specjalista położnictwa i ginekologii
Poradnia dermatologiczna
Makarewicz Marek Specjalista dermatologii i wenerologii
Poradnia kardiologiczna
Henzel Jan Dr n. med. specjalista kardiologii
Maciorowska Małgorzata Specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii
Rymuza Bartosz Specjalista kardiologii
Ewa Czaczkowska Specjalista kardiologii
Poradnia okulistyczna
Chojnowski Piotr Okulista
Czerniakowska - Wróbel Joanna Okulista
Ewelina Czapka Okulista
Poradnia otolaryngologiczna
Kasperek - Walewska Katarzyna Specjalista otolaryngologii
Kłos Jacek Specjalista otolaryngologii
Poradnia reumatologiczna
Łosoś Marta Specjalista reumatologii
Gryka - Marton Małgorzata Specjalista reumatologii
Klewek - Jaworska Ewa Specjalista reumatologii i chorób wewnętrznych
Poradnia stomatologiczna
Krzemińska Monika Asystentka stomatologiczna
Rzeszotek Joanna Asystentka stomatologiczna
Kowalska Joanna Asystentka stomatologiczna
Daliszewska Małgorzata Asystentka stomatologiczna
Grabowska Marlena Dentysta
Łuczak Katarzyna Dentysta
Pawłowski Marcin Dentysta
Byrska Barbara Dentysta
Musiał Emilia Dentysta
Poradnia urologiczna
Domel Tomasz Dr n. med. specjalista urologii
Malewski Wojciech Specjalista urologii
Andrzej Tokarczyk Lekarz
Pracownia USG
Zuzanna Wiechetek Radiolog
Damm - Cieśla Katarzyna Radiolog
Skip to content