Skip to main content

System Przywołujący Pacjenta do Gabinetu

logoprzychodniasmall 21.08

logo_jpg1 (002)

 

 

 

 

System Przywołujący Pacjenta do Gabinetu

Jakość w Ochronie Zdrowia zobowiązuje dlatego idziemy o krok dalej i jako pierwsi (Przychodnia Miejska w Józefowie) w Powiecie Otwockim mamy zamiar wprowadzić „System Przywołujący Pacjenta do Gabinetu”, przygotowania weszły w fazę testową.

Elektroniczny System Przywołujący Pacjenta do Gabinetu oparty na wyświetlaczach LED, który w dużym stopniu usprawnia pracę przychodni oraz sprawną obsługę pacjentów oraz  zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów.

Po wprowadzeniu Systemu Pacjent otrzyma jednorazowo swój unikalny numer w Rejestracji a następnie uda się pod wskazany gabinet gdzie będzie oczekiwał na wyświetlenie swojego numeru wejścia do lekarza.

Jeśli testy zostaną przeprowadzone pomyślnie Elektroniczny System Przywołujący Pacjenta do Gabinetu  zacznie działać w Przychodni już pod koniec maja br.

Inwestycja jest ostatnim etapem całkowitej informatyzacji w Przychodni w ramach projektu „E-rozwój dla pacjentów i pracowników SPZOZ Przychodnia Miejska w Józefowie” w ramach Osi Priorytetowej II „Wzrost e-potencjału Mazowsza” , działania E-usługi, Poddziałania E-usługi dla Mazowsza Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

uniaspzoz

 

 

Skip to content