Skip to main content

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”

SPZOZ Przychodnia Miejska w Józefowie jako jedyna w województwie mazowieckim z podmiotów publicznych otrzymała Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Dodatkowo otrzymała jeszcze dwie nagrody Srebrny Certyfikat oraz Nagrodę Specjalną „Nadzwyczajne Odznaczenie ze statuetką Quality Institute”.

Dyrektor Maria Kurcz oraz Główna Księgowa Renata Pajek w dniu 7 września 2020 odebrały nadzwyczajne nagrody „Wysokiej Jakości w Ochronie Zdrowia” za rok 2019 w Pałacyku Otrębusy koło Warszawy.

Konkurs „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych,

Certyfikat przyznawany jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania i troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami . Corocznie certyfikaty i honorowe statuetki przyznane w ramach Konkursu wręczane są podczas uroczystej Gali Finałowej, na którą przybywają menedżerowie najlepszych placówek medycznych z całej Polski.

Przedstawiciele wyróżnionych podmiotów otrzymali także pisemne uzasadnienia decyzji Kapituły Konkursu w formie tabelarycznych, punktowych recenzji, zawierających oceny wystawione przez ekspertów zasiadających w certyfikacyjnym jury. SPZOZ PM w Józefowie w etapie aplikacyjnym otrzymała najwyższą liczbę punktów możliwych do uzyskania.

Skip to content