Skip to main content

Bezpłatne Szkolenia Komputerowe

m_canvaFE_POPC_poziom_pl

Rozpoczął się nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Józefowa 25+. Siedem bloków tematycznych do wyboru, dwa dni szkoleniowe, wykwalifikowani instruktorzy. Burmistrz i Urząd Miasta zapraszają!
Uczestnicy mogą wybrać jeden z dostępnych tematów szkoleń:
– „Rodzic w Internecie”,
– „Mój biznes w sieci”,
– „Moje finanse i transakcje w sieci”,
– „Działam w sieciach społecznościowych”,
– „Tworzę własną stronę internetową (blog)”,
– „Rolnik w sieci”,
– „Kultura w sieci”
Zakładamy zrealizowanie 24 szkoleń w 12-osobowych grupach. Szkolenia realizowane będą na terenie Józefowa. Wszystkie szkolenia organizowane będą w trybie – 2 dni po 8 godzin szkoleniowych (1 godzina szkoleniowa to 45 minut). Terminy, będą w miarę możliwości, dostosowywane do potrzeb uczestników szkoleń.
Uczestnicy będą mieli zagwarantowane przerwy kawowe i obiad.
Nabór uczestników do projektu rozpoczyna się w lutym br. i będzie prowadzony na bieżąco, do momentu uzyskania pełnej liczby uczestników.
Jesteś zainteresowany?
– Sprawdź szczegóły
– Pobierz dokumenty,
– Złóż je w Referacie Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Józefowa (budynek Miejskiego Przedszkola nr 2 ul. Sosnowa 17 – I piętro).
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każdy z uczestników projektu może wziąć udział tylko w jednym module szkoleniowym. Liczba miejsc jest ograniczona.
Po otrzymaniu zgłoszeń Koordynator projektu skontaktuje się z uczestnikami celem uzgodnienia szczegółów dotyczących terminu oraz miejsca przeprowadzania szkolenia.
oraz: kembrowska@jozefow.pli.kania@jozefow.pl , tel.: (22) 779 00 23, (22) 779 00 41
Skip to content